Narlıdere Bosch Servisi

Narlıdere Bosch Servisi

Uygun Fiyatlar İle Kaliteli Hizmet
Narlıdere Beyaz Eşya veya Klima Servis Talebi İçin Tıklayınız.

Narlıdere

İzmir Türkiye'nin tartışılmaz en güzel şehirlerinden birtanesidir.Peki bu kadar güzel bir ülkenin en güzide şehirlerinden biri olan İzmir'in kalabalık ilçelerinden birini incelemeye ne dersiniz ?

Günümüzde Narlıderenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır.Narlıdereden Lidyalılar Persliler Makedonyalılar Romalılar Bizanslılar Selçuklular Cenevizliler Ve Türkler gibi birçok millet geçmiştir. Çaka Bey'in İzmir'i 1081 yılında aldığı ve İzmir Beyliği adında bir beylik kurduğu, 1425 yılında ll.Murat döneminde Osmanlı egemenliğine girdiği yazılı belgelerde görülmektedir. 9 Eylül 1922'de düşman işgalinden kurtulmuştur.Ve Narlıdere günümüze kadar ulaşmıştır.

Günümüzde Narlıdere

Günümüzde Narlıdere doğusunda Balçova batısında Güzelbahçe güneyinde Menderes ilçeleri arasında bulunmaktadır.Bugün nüfusu 64,599 olan Narlıdere ilçesi'nin Bosch Markalı Ürünlerinin Servis Talebini Karşılamak Amacıyla İzmir Bosch Servisleri Çerçevesinde Oluşturulmuş İzmir Narlıdere Bosch Servisi Her Geçen Gün Narlıdere Bosch Servis Ekibi Olarak Vizyonları Doğrultusunda Günlük Servis Talebini Arttırmakta,Hızlı Servis Anlayışını Benimsetmektedir. Narlıdere Bosch Servisine

0850 333 2 442 No'lu Hattımızda 7/24 Ulaşabilirsiniz Veya;
bosch@onlinedestek.org 'a e-mail atarak online olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Narlıdere Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

NARLIDERE BOSCH SERVİS

Narlıdere

Narlıdere Servis Hizmetleri | Bosch

0850 333 24 42