Gaziemir Bosch Servisi

Gaziemir Bosch Servisi

Uygun Fiyatlar İle Profosyonel Teknik Destek
Gaziemir Beyaz Eşya veya Klima Servis Talebi İçin Tıklayınız.

Gaziemir

İzmir Türkiye'nin tartışılmaz en güzel şehirlerinden birtanesidir.Peki bu kadar güzel bir ülkenin en güzide şehirlerinden biri olan İzmir'in kalabalık ilçelerinden birini incelemeye ne dersiniz ?


19 y.y başlarında Seydiköy Aydınoğulları zamanında "Gazi Umur Bey"tarafında kurulmuş zaman geçtikçe büyük bir köy halini almıştır.Daha sonra Cumhuriyet yıllarında siyasi gelişme göstermiş ve ilçe olmaya hak kazanmıştır. Cumhuriyetin etkisiyle modern şehircilik ilkesini benimsemiş ve gün geçtikçe gelişmiştir.Ve Bugün'kü halini almıştır.

Günümüzde Gaziemir

Günümüzde Gaziemir İzmir'in 13 km güneyinde Doğusunda Buca Batısında Balçova Kuzeyinde Konak Güneyinde Menderes ilçeleri yer almaktadır.130,870 nüfusa sahip olan Gaziemir ılıman bir iklime sahiptir.İzmir Bosch Servisi Çerçevesinde Kurulmuş Gaziemir Bosch Servisi Gaziemirin Bosch Markalı Ürünlerine Teknik Destek İmkanı Sağlamaktadır.Gaziemir'de Bosch Markalı Ürününüze Bakım Veya Onarım Talebinde Bulunmak İstiyorsanız 0850 333 2 442'yi Arayabilir Gaziemir Bosch Servisi İle İletişim Kurarak Cihazınız Hakkında Her Türlü Sorunuzu,Arıza Beyanınızı Bildirebilirsiniz.
Gaziemir ilçesine Beyaz Eşya Ve Klima Ürünlerine Teknik Destek Sağlamaktayız.


Bize ;
0850 333 2 442 No'lu Hattımızda 7/24 Ulaşabilirsiniz Veya;
bosch@onlinedestek.org 'a e-mail atarak online olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Gaziemir Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

GAZİEMİR BOSCH SERVİS

Gaziemir

Günümüzde Gaziemir

Gaziemir Bosch Servisi Tanıtım