GÜZELBAHÇE BOSCH SERVİSİ

Güzelbahçe Bosch Servisi

Geçmişte Güzelbahçe
Güzelbahçe Beyaz Eşya veya Klima Servis Talebi İçin Tıklayınız.

Güzelbahçe

İzmir Türkiye'nin tartışılmaz en güzel şehirlerinden birtanesidir.Peki bu kadar güzel bir ülkenin en güzide şehirlerinden biri olan İzmir'in kalabalık ilçelerinden birini incelemeye ne dersiniz ?

Güzelbahçe tarihinin M.Ö. VII.yüzyılda dayanmaktadır.Güzelbahçenin ilk ismi olan Klazomenia halk dilinde Klizman'türemiştir.İkinci ismi olan kızılbahçe ismini Cumhuriyet Döneminde birdaha değişmiş son olarak Güzelbahçe Olmuştur.

Günümüzde Güzelbahçe

Günümüzde Güzelbahçe Cumhuriyet zamanında oldukça gelişmiş ve günümüze kadar gelmiştir.Bugün kuzeyinde İzmir Körfezi doğusunda Narlıdere güneyinde ise Menderes ve Urla batısında ise yine Urla ile çevrilidir.Güzelbahçede bugün tipik akdeniz iklimi görülmektedir.Bugün 24,662 nüfusa sahip Güzelbahçe eğitim,ulaşım,sosyal yaşam,yönünden zengindir.Günümüzde Güzelbahçe İlçesinde Bosch Markalı ürünlerin Teknik Servis İmkanını Sağlayan Servisimiz Güzelbahçede Bosch Markalı Ürünlere 7/24 Teknik Destek Sağlamaktadır Biz Güzelbahçe Bosch Servisi olarak Güzelbahçe bölgesine teknik servis imkanı sağlamaktayız.


Bize ;
0850 333 2 442 No'lu Hattımızda 7/24 Ulaşabilirsiniz Veya;
bosch@onlinedestek.org 'a e-mail atarak online olarak 7/24 ulaşabilirsiniz.

Güzelbahçe Bölgesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler;

Güzelbahçe Bosch Servisi

Güzelbahçe

Bosch Servisi Çağrı Merkezi | Güzelbahçe

0850 333 24 42